Türkçe   | English   | Pусский  
  KURUMSAL
  ÜRÜNLER
REFERANSLAR
  İLETİŞİM

Tarihçe

Misyon ve Vizyonumuz

Sertifikalarımız
İlanlarımız

 
Ana Sayfa > Kurumsal > Hakkımızda
 

Enesen Profesyonel Çikolata Makinaları 2000 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Çikolata makineleri ve hatlarının tasarımı, üretimi ve anahtar teslim otomatik çikolata tesislerinin kurulumu alanlarında yurt içi ve yurt dışında hizmet veren şirketimizin üretim portföyünde teknolojik özellikli tam otomatik, çevre koruma bilincine sahip ergonomik tasarımlı, pudra şekeri değirmeni, yağ eritme ve stok tankları, karıştırıcılar bilyalı değirmenler, fındık – susam değirmeni, konç, temperleme ve paketleme makineleri bulunmaktadır. Bu makinelerin yanı sıra şirketimiz değişik kapasitelerde çikolata kreması hatları, çift ve tek dolgulu, fındıklı çikolata dolum hatları, çikolata kabuk ve kaplama hatları üretimi yapmakta ve anahtar teslimi tesislerin kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Kalitesini ISO 9001:2008, CE ve GOST–R sertifikaları ile kanıtlayan şirketimiz, aynı zamanda tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren yönetime ve teknik kadroya sahiptir. Üniversitelerle işbirliği çerçevesinde hareket eden bünyesinde bu konuda deneyimli bir teknik danışmanı barındıran, sadece üretim değil ARGE faaliyetlerine de büyük oranda yer veren bir şirket yapılaşmasını gerçekleştirmiştir.

 
 

Merkez: Beysan San. Sit. Dereboyu Cad. No: 25 Haramidere / İstanbul / Türkiye | E-posta: enesen@enesen.com.tr | Tel: (+90) 212 422 86 52 (pbx) | Fax: (+90) 212 422 86 53

Enesen Profesyonel Çikolata Makinaları Grapixel New Media